UUDISED

Kauplemispindade broneerimine avatud

7 October 2019

Kauplemispinnad leiad siit – https://joululaat.ee/kauplejale/. Sel aastal oleme uues kohas T1 Mall of Tallinnas! Kaubelda saab nii 1.sel kui 4-dal korrusel. Kokku on kauplemiskohti 170 tükki. Vali sobiv koht kohe välja, sest kohti jääb iga päevaga vähemaks. Kohtumiseni 2 kuu pärast Suurel Tallinna Jõululaadal!

Jõululaat sellel aastal uues kohas !

3 September 2019

Suur Tallinna Jõululaat tuleb taas! Peagi avalikustame meie uue koha Tallinnas! Kirja võite panna omale kuupäevad 14. – 15. detsember 2019. Uudiseid tuleb peagi juurde!

 

KOGU PERE LAAT

Jõululaat on mõeldud külastamiseks kogu perega. Sel ajal, kui suured kinke valivad, saavad väikesed lastealal mängida, töötoas õppida või jõuluvanale salmi lugeda.

KÕIK KINGID MEILT

Laadal kauplejad on hoolikalt valitud, et leiaksid kõik vajalikud kingitused perele ja sõpradele mugavalt ja kiiresti ühest kohast. Kindlasti leiad meie juurest ka midagi, mida mujal pole saada.

TUNTUD ESINEJAD

Jõululaadal astuvad etteastetega üles tuntud Eesti lemmiklauljad nagu Daniel Levi, Sandra Nurmsalu ja teised. Külla tuleb ka Padjaklubi!

JÕULUMAA

T1 Mall of Tallinn muudetakse kolmeks päevaks imekauniks jõulumaaks, kus sõidab jõulurong ning asub palju muud meelelahutust.

HEATEGEVUS

Jõulud on märkamise ja hoolimise aeg. Heatahtlike kauplejate ja külastajate abiga toetame raskustes peresid, et neiski jõulurõõmu tekitada.

KONTAKTID

ALEKSEI JERŠOVSKI

KAUPLEJAD/PARTNERID

aleksei[at]joululaat.ee +372 58233239

EST / RUS

HARDI POTTER

KAUPLEJAD/TURUNDUS

hardi[at]joululaat.ee +372 56894926

EST / ENG

OLIVER KIVINUK

PRODUKTSIOON/HALDUS

oliver[at]joululaat.ee +372 53903039

EST / RUS / ENG

Suur Tallinna Jõululaat on kogupere jõulufestival, mis toob naeratuse näole ja jõulurõõmu südamesse. Kolmeks päevaks muudetakse T1 Mall of Tallinn imeliseks jõulumaaks, kus saab nautida traditsioonilisi jõululaule tuntud Eesti esitajatelt, sõita jõulurongiga, lugeda jõuluvanale salmi, mängida lastealal ja palju muud. Loomulikult on esindatud ka rikkalik valik jõulu- ja kingikaupasid ligi 200lt kauplejalt, kes on valitud spetsiaalselt katmaks laia toote- ja teenuste valikut, et külastaja leiaks kõik vajaliku ühest kohast. Jõulud on kindlasti ka aeg, mil aidata neid, kes ise toime ei tule ja seda selleks, et võimalikult paljudele jõulurõõm südamesse tuua. Valitud kauplejate abiga aitame sihtotstarbeliselt abivajajaid toodete või teenustega ning teeme koostööd heategevusorganisatsioonidega, kes annetused kriitilistesse punktidesse suunab.

Üldkontaktid

  +372 5689 4926
  info[at]joululaat.ee
  MTÜ Tallinna Jõululaat

MEIE PARTNERID