AVATUD ON REGISTREERIMINE JÕULULAADALE 2018

Palun võtke meiega julgelt ühendust ja leiame teile koha meie suurepärasel laadal, mis

toimub Tallinna Lauluväljakul 14-16 detsember 2018. Registreerimisvorm ja ala kaart asub allpool.

  Montaaž   

N 13.12 12.00 – 20.00
R 14.12 9.00 – 12.00

  Avatud ajad

R 14.12 13.00 – 18.00
L 15.12 10.00 – 18.00
P 16.12 10.00 – 17.00

  Demontaaž

P 17.00 – 23.59

 

Kauplejate dokumentatsioon

Kõik registreerunud kauplejad saavad oma paki kätte Lauluväljakul Jõululaada infoletist 13. detsembril 13 – 18 või 14. detsembril 9 – 12.

Inventari & elektrivajaduse info

Palun kontrollige, et arvel oleks kajastatud teie poolt lisaks tellitud inventar ning kui tellimus ei vasta arvele, tuleks ühendust võtta aleksei@joululaat.ee / 5823 3239. Kui Teil on selgunud täpsemad asjaolud, millise väljapanekuga laadal osalete ning sellest tulenevalt on tekkinud elektrivoolu või inventari (lauad, toolid) lisasoovid, siis viimase hetke soove saab teatada 10. detsembrini aadressile oliver@joululaat.ee Kohapeal saab inventari rentida vaid võimaluste piires.

Voolu tarbimine

Laadal võib veekeedukannu või muud rohkelt voolu tarbivat seadet kasutada vaid eelneval kokkuleppel. Elektrivajaduse lahter oli Teie registreerumisankeedis ning elektriarvestus tehakse selle järgi. Voolupiirangu rikkumine võib kaasa tuua voolu katkestamise Teieni.

Liikluskorraldusest Tallinna Jõululaadal 2018

Palun arvesta liiklemisel teiste inimestega, käitu vastavalt allpool olevatele juhistele ja niiviisi saame tagada kvaliteetse ürituse nii külastajale kui ka kauplejale.

Kauplejatele on eraldatud kaks parklat Lauluväljaku territooriumil. Teie parkimisluba vastava parkla tähisega on Teie ümbrikus. Parkimisluba tuleb asetada nähtavalt auto esiklaasile. P1 tähisega saab siseneda vaid Tiigi väravast, P2 tähisega saab siseneda vaid Oru väravast. Parkimisluba annab teile õiguse siseneda ja parkida ürituse ajal Lauluväljaku territooriumil. Ilma parkimisloata sõidukid teisaldatakse vastavalt vajadusele. Ühele kauplejale on ettenähtud üks parkimiskoht. Kaupleja ülejäänud sõidukid tuleb parkida vastavalt liikluskorraldusele.

  • Ürituse ajal ei ole võimalik ilma parkimisloata kauplejate parklatesse siseneda.
  • Ürituse ettevalmistuse ajal on Lauluväljaku alal sõitmine piirangutega, eelkõige tuleb kinni pidada liikluseeskirjast ja heast tavast.
  • Ettevalmistusajal võib ukse lähedusse sõita ainult kauba laadimiseks ja laadimise lõppemisel tuleb sõiduk koheselt viia parkimisalale. Keelatud tsoonis parkiv sõiduk teisaldatakse.
  • Parkimisloal olev number tähistab parklat, kuhu on kauplejal ürituse ajal õigus parkida! Jälgi liiklusviitasid!
  • Raske rikkumise korral on korraldajal õigus kaupleja parkimisluba tühistada. Tühistatud parkimisloa puhul nimetatud sõidukit alale enam ei lubata.
  • Kuna ürituse ajal liigub lauluväljaku territooriumil hulganisti inimesi, siis lauluväljaku alal on jalakäijal alati eesõigus ja ohtlikult liikuvate sõidukite parkimisluba tühistatakse.
  • Ürituse ajal ei ole turvalisuse kaalutlustel aktsepteeritav, et jalakäija alas pargivad juhuslikud sõidukid, need teisaldatakse ja sellega kaasneb üldjuhul üllatus, ajakulu ja materiaalne kahju.

 

JÕULULAAT 2018 KAARDID